synergy studio

Strony internetowe

Daj się poznać w sieci z najlepszej strony.

Strony internetowe

Jak może wyglądać Twoja strona www?

Poniżej znajdziesz przykładowe projekty naszego autorstwa wizualnie dopasowane do branży. Różne rozmieszczenie menu, ikony, kolorystyka i czcionki. Jeśli interesuje Cię inny styl graficzny skontaktuj się z nami i stwórzmy coś wspaniałego.
strona internetowa dla ogrodnika
strona internetowa dla lekarza
strona internetowa dla restauracji
Strona internetowa nauka jazdy

Strona internetowa dla Ciebie lub Twojej firmy

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz strony internetowej dla siebie, czy swojej firmy jesteśmy przekonani, że razem stworzymy coś wyjątkowego! Projektujemy responsywne strony internetowe, które nie tylko dobrze wyglądają na każdym urządzeniu, ale są praktyczne, ładują się szybko i są przyjazne do wyszukiwarki Google. Jeśli chcesz wiedzieć ile kosztuje strona internetowa zapytaj o darmową wycenę.

DESIGN

Bądź na fali z nowoczesnym i praktycznym designem korzystając z gotowych szablonów lub tworząc projekt indywidualny.

SEO

Wyświetlaj się wysoko w wynikach wyszukiwania google z wstępnym pozycjonowaniem w cenie. Przekonaj się, że pozycjonowanie nie zawsze musi być drogie.

CMS

Edytuj treści na stronie w panelu administracyjnym lub pozostaw administrację w rękach administratora.

SECURITY

Każda strona jest odpowiednio zabezpieczona, szyfrowana i posiada kopie zapasową.

Etapy tworzenia strony internetowej

1

Zapoznanie się z Twoją firmą i wycena

Opowiedz mi o swojej działalności i wymaganiach dotyczących strony. Możesz przesłać linki do stron Twojej konkurencji. Po zebraniu niezbędnych informacji przesyłam wycenę wykonania strony www.
2

Podpisanie umowy

Po ustalenia wszystkich ważnych elementów budowy strony internetowej podpisujemy umowę.
3

Przygotowanie projektu graficznego

Na tym etapie powstaje projekt, który będziemy mogli skorygować wg. Twoich wymagań.
4

Programowanie strony

Pocięcie projektu graficznego i tworzenie strony internetowej z systemem zarządzania treścią.
5

Testowanie

Kiedy wszystko jest już gotowe wspólnie testujemy Twoją stronę internetową i nanosimy ewentualne poprawki.
6

Uruchomienie strony

Uruchamiamy stronę www na serwerze pod wybraną wcześniej domeną np. www.nazwatwojejstrony.pl

Realizacje stron www

Przykładowe projekty naszych klientów.
ZOBACZ WIĘCEJ

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Trudno jest jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ jedni potrzebują prostej wizytówki w internecie, a inni rozbudowanych funkcjonalności. Koszt stworzenia strony internetowej może się bardzo różnić w zależności od wielu czynników, takich jak:

  • Złożoność projektu (liczba podstron, funkcjonalności, grafiki itp.)
  • Dostępność materiałów (np. zdjęcia, filmy, teksty) potrzebnych do stworzenia strony
  • Termin realizacji projektu

Warto pamiętać, że do funkcjonowania strony internetowej potrzebna jest również domena i serwer, co stanowi stały koszt przeważnie z roczną opłatą. W celu otrzymania konkretnej oferty skontaktuj się ze mną.

Czas wykonania strony internetowej zależy od wielu czynników, takich jak:

  • Rozmiar strony: Im większa strona i więcej podstron, tym dłużej zajmie jej wykonanie.
  • Skomplikowanie projektu: Jeśli strona ma złożoną strukturę, wiele interaktywnych elementów lub funkcjonalności, to wykonanie jej zajmie więcej czasu.
  • Dostępność i jakość materiałów: Im lepiej przygotowane są materiały (treści, zdjęcia, filmy) do umieszczenia na stronie, tym mniej czasu zajmie ich dodanie.

W zależności od powyższych czynników czas wykonania strony internetowej może się różnić. Proste strony z jedną stroną wizytówkową mogą być wykonane w ciągu kilku godzin, podczas gdy bardziej skomplikowane strony internetowe mogą zajmować kilka tygodni lub miesięcy.

Nie, pomagamy w stworzeniu strony internetowej od A do Z, natomiast możesz przedstawić swoje wymagania lub przesłać link do przykładowych stron, które Ci się podobają lub stron konkurencji.

Nie, możesz dostarczyć treści i grafiki w trakcie projektowania strony internetowej lub zlecić ich stworzenie, jednak trzeba mieć na uwadze, że dostarczanie materiałów w trakcie rozpoczętej pracy nad stroną może wpłynąć na ustalony wcześniej termin realizacji i cenę.

Tak, istnieje możliwość wprowadzania zmian w projekcie w trakcie tworzenia strony internetowej. Warto jednak pamiętać, że wprowadzanie znaczących (np. funkcjonalnych) zmian może wpłynąć na koszty projektu i czas jego realizacji.

Tak, istnieje możliwość edycji treści w panelu do zarządzania treścią (CMS) na popularnej platformie Wordpress. Możesz również zaoszczędzić swój czas i zlecić wprowadzenie zmian doświadczonemu administratorowi.

Tak, każda strona jest objęta 12-miesięczną gwarancją techniczną. Wszelkie problemy związane z funkcjonowaniem strony można zgłosić telefonicznie lub przez e-mail.

Responsywna strona internetowa automatycznie dostosowuje swoje rozmiary i układ do różnych rozmiarów ekranów na różnych urządzeniach, takich jak smartfony, tablety, laptopy i komputery stacjonarne.

Dzięki temu użytkownicy z różnymi urządzeniami mogą korzystać ze strony internetowej w łatwy i wygodny sposób, bez konieczności przewijania poziomo lub zoomowania. Responsywna strona internetowa zapewnia również lepszą jakość użytkowania i zwiększa szanse na pozyskanie i zatrzymanie użytkowników.

Responsywność strony internetowej jest bardzo ważna w dzisiejszych czasach, ponieważ coraz więcej ludzi korzysta z urządzeń mobilnych do przeglądania stron internetowych. Właśnie dlatego większość nowoczesnych stron internetowych jest projektowana z myślą o responsywności.

Domena to unikalny adres internetowy, który identyfikuje stronę internetową. Składa się ona z nazwy i końcówki, np. "google.com". Domena może być kupiona w firmie hostingowej (np. kylos.pl) i wymaga corocznego opłacania.

Serwer to urządzenie, które przechowuje i udostępnia treść (pliki) strony internetowej. Serwer jest stale włączony, udostępniając witryny na żądanie użytkowników. Może być wynajęty od usługodawców hostingu (np. kylos.pl)

Aby stworzyć i opublikować stronę internetową, potrzebne są zarówno domena, jak i serwer. Domena jest potrzebna, aby użytkownicy mogli odnaleźć i łączyć się z witryną, podczas gdy serwer jest potrzebny, aby przechowywać i udostępniać jej zawartość.

Copyright © Synergy Studio. Wszelkie prawa zastrzeżone.
lockcogstar-emptyselectchevron-downarrow-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram